Dzisiaj jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego
Viktoria Travel
Symbol szukanej oferty
 
Logowanie

login:
hasło:
Nie masz konta? Kliknij tutaj


SART-WEB
 
 
 
Witamy w naszym biurze podróży i zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą imprez turystycznych. Mamy nadzieję, iż spotka się ona z Państwa zainteresowaniem. Oferujemy propozycje wyjazdów do wielu ciekawych i pięknych miejsc na świecie.

Dzięki współpracy z wieloma znanymi i cenionymi na rynku turystycznym touroperatorami mamy dostęp do najciekawszych, jak i najatrakcyjniejszych pod względem ceny ofert LAST MINUTE i nie tylko.

Jesteśmy nowoczesną agencją turystyczną, która łączy w sobie możliwość rezerwacji wczasów przez internet jak i również klasycznego zakupu imprez turystycznych w siedzibie naszego biura.
Naszym głównym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, przy stosunkowo niskich cenach oraz szczególną dbałość o zadowolenie każdego z naszych klientów. Perfekcyjne doradztwo oparte na własnym doświadczeniu jest gwarantem udanych wakacji 

Zapraszamy  do naszego biura w Leszczynach  w którym będą Państwo mogli zapoznać się z pełną ofertą wakacyjną, dokonać rezerwacji biletów autokarowych, mikrobusowych i lotniczych ( w tym również "tanich linii")oraz wykupić ubezpieczenie turystyczne.
Zachęcamy Państwa, abyście dołączyli do grona naszych klientów, a z każdej imprezy, na którą Was wyślemy, wrócicie opaleni, wypoczęci z głową pełną wspomnień i planów na następną imprezę z nami.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług
SUPER WYCIECZKI,   SUPER PROMOCJE,  SUPER CENY

 
Linki
index
reklama
o nas
kontakty
pomoc